Hakkımızda

1978 yılında kurulan markamız, geçtiğimiz on iki yıl içerisinde marka yolculuğuna Dodo ismiyle devam etmekte ve Türkiye’nin en büyük perakende magazasına sahip olmakla birlikte Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip olan çocuk ve genç odası markasıdır.Özellikle de çocukların yasam alanlarına kisisellestirilmis bir mimari hizmet sunan Dodo, ebeveynlerinin hizmet almadan önce odada nasıl duracağını göstererek %100 bir misafir memnuniyeti sunar.Üretim parkurundaki teknoloji ve tasarım ögelerinin uyumuyla birlikte Dodo çocukların hayal dünyasında kendilerine ait bir dünya vadeder.

Vizyon

Dodo Çocuk ve Genç odası Ar-Ge çalışmalarıyla çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkı sunan öğeleri bir araya getirir. Ayrıca her ay sunduğu en yeni tasarımıyla da inovatif bir üretimi, özgün bir tasarım çizgisini önceler. Dodo Çocuk ve Genç Odası geleceğin aydınlık nesli olan çocuklarımızın özel alanlarında kendiyle vakit geçirmelerini, yeteneklerini keşfetmelerini ve aidiyet duygusu yüksek bireyler olmaları için kişiselleştirilmiş bir alan sunar.Sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumsal fayda odaklı bir iletişim gerçekleştirerek çocuklarımızın hayallerine, umutlarına ve yeteneklerine layığıyla karşılık vermek için çalışmaktadır.

Misyon

Dodo Çocuk ve Genç Odası kalite ve tasarım odaklı yaklaşımıyla %100 misafir memnuniyetini önemserken,çocukların 0-6 yas arasındaki pedagojik sürecini de en sağlıklı şekilde geçirebilecekleri güvenli ve kişiselleştirilmiş bir dünya sunar. Bunun için hem ebeveynleri hem de çocukları mutlu etmek için çalışır.Dayanıklılık üzerinden sunduğu kalitesiyle ebeveynlere ekonomik olarak bir avantaj sağlarken, tasarım odaklı yaklaşımıyla da çocuklara hayatlarının ilk evlerini yani odalarını sunar.

Hayalleri Gerçekleştirir.

Mutlu bir gezegende mutlu çocuklar için mutlu şeyler. Bebeğinizin tüm ihtiyaçları için tek adres.

Makul Fiyat

Kaliteli Ürünler

Deneyimli Ekip

Birinci Sınıf Hizmetler

Dost Destek

Güvenli Ödeme