Bunk beds

Kardeşi ile aynı odada kalacak olan çocuklar için yatak tasarımında en efektif ve işlevsel mobilyaların başında muhakkak ranzalar gelmektedir. Hem alandan tasarruf sağlamak hem de konforlu bir yatak ortamı sunabilmek için çok eski dönemlerden beri ranzalar aktif bir şekilde tercih edilmektedir. Çocuklarının daha konforlu, mutlu ve keyifli bir iç mekanda yaşamasına özen gösteren anne ve babalar, ranza modelleri arasından seçim yaparak, kendi ev koşullarına ve çocuklarının isteklerine göre en uygun modelleri seçebilme imkanına sahiptir.

Birinci Sınıf Kalitede Ranza Modelleri

Çocuk odası tasarımında çeşitli ranza modellerinin öne çıktığı bilinmektedir. Farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilen bu ranzalar, kullanışlılık bakımından özellikle kardeşi ile aynı çocuk odasında kalacak olan çocuklara keyifli ve konforlu bir ranzalı yatak seçeneği sunmaktadır. Birinci sınıf kalitedeki materyalden üretilen ranzalar, çocukların sağlıklı bir şekilde gelişim göstermelerine de yardımcı olmaktadır. Çünkü uzmanlar, çocukların tıpkı kıyafetlerinde olduğu gibi odalarında kullanılan mobilya çeşitlerinde de sağlığa tehdit oluşturmayan, doğal materyalden üretilmiş mobilya ve aksesuar seçeneklerinin tercih edilmesi konusunda anne ve babalara çeşitli uyarılarda bulunmaktadır.

Çocuk odası mobilyaları denilince akla ilk gelen mobilyalardan ranzaların dayanıklı ve kullanışlı olması da önem teşkil eden bir konudur. 2’li çocuk odası ranza modelleri de farklı tasarımlar ile çocukların beğenisine sunulmaktadır. Hareket etmeyi ve oyun oynamayı seven çocukların yaşam enerjilerini diledikleri gibi atabilecekleri farklı atmosferdeki mobilyalar, çocuk odasını çok daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirmenize yardımcı olacaktır. Bu seçenekleri değerlendirirken de çocuk odasında yaşayacak çocukların zevk anlayışları, ilgi alanları ve sevdikleri renklerin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir.

Çalışma Masalı Ranza Çeşitleri

Çocuk odasının dekorasyonunda kullanılan ranzalar, sadece iki yataklı modelleri ve tasarımları ile karşımıza çıkmamaktadır. Değişen moda anlayışı ve iç mekan dekorasyon trendleri sayesinde çalışma masalı ranzalar da yoğun ilgi gören, son dönemde en çok tercih edilen ranza çeşitleri içindeki yerini almıştır. Bu tür ranza modelleri tek kişilik yatağı ile sadece tek çocukların da kullanabileceği yapıdadır.

Ancak çocuk odalarının görece düşük metrekareli olması ve alanın dar olmasından kaynaklı ihtiyaçlarda iç mekanı daha efektif bir şekilde kullanabilmek adına çalışma masalı ranzalar da yoğun talep görmektedir. Birinci sınıf kalitedeki materyal kullanılarak imal edilen bu ranzaların, çalışma masası ile birlikte kombine edilmesi sayesinde iç mekandaki geniş alan daha efektif bir şekilde öne çıkmaktadır. Böylelikle çocuk odası dekorasyonu sırasında hem konfor hem de estetik açıdan beklentileri karşılamak mümkün hale gelmektedir.

Çocuk Odası Ranza Tasarımları

Son dönemde çocuklar için en çok tercih edilen ranza tasarımlarında dolaplı çocuk odası ranza modellerine de yer verilmektedir. Eskisinden farklı olarak yeni dekorasyon anlayışlarında küçük metrekareli alanlarda ve odalarda mekanı daha verimli kullanmak temel amaç edinilmektedir. Çocuk odası mobilyalarını da boğucu bir şekilde yerleştirmemek adına ranza tasarımlarında farklı mobilyalar ile birlikte kullanım imkanı değerlendirilmektedir. Siz de kendi çocuğunuzun taleplerini ve iç mekandaki ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, yenilikçi tasarım anlayışı ile özel olarak imal edilen ranza modelleri arasından en ideal seçimi yapabilirsiniz.

Araba Modelli Ranza Tasarımları

Özellikle erkek çocuklarının çok sevdiği ve yıllardır vazgeçemediği arama modelli ranza tasarımları her dönem popülerliğini sürdürmektedir. Işıklı tasarımları ile günden güne daha da ilgi çekici hale gelen araba şeklinde ranza modelleri, çocukların keyifli ve eğlenceli hisler besleyebileceği bir odaya sahip olmalarını sağlamaktadır. Erkek çocukların favorisi haline gelen bu ranza tasarımlarında da en kaliteli materyaller kullanılmaktadır. Dolayısıyla hem konforlu hem de sağlıklı bir iç mekan elde edilerek çocukların daha mutlu bir çocukluk ve oyun dönemi yaşamaları desteklenmiş olmaktadır.

Kaydırak Modelli Ranza Tasarımları

Eğlenceye düşkün çocuklar için çok keyifli ve bir o kadar da işlevsel bir ranza tasarımı olan kaydıraklı ranza, son dönemde de yoğun ilgi görmektedir. Farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilen bu tasarımların işlevsel olarak da avantajları oldukça fazladır. Öte yandan hem erkek çocuklara hem de kız çocuklara hitap edecek farklı ranza tasarımlarını inceleyerek en ideal ve eğlenceli seçenekleri tercih etmek mümkündür. Anne ve babalar kız çocuk ranza modelleri arasından da ihtiyaçlara uygun seçim yapabilirler.

Showing all 16 results

Yan paneli aç