Baby Room

Yeni bebek sahibi olma heyecanı yaşayan anne ve babaların en çok dikkat ettiği konulardan biri de bebek odası dekorasyonudur. Bebeğin cinsiyetine göre satın alınan mobilyalarla döşenen bebek odaklarında işlevsellik ve doğal materyal kullanımı çok önemlidir. Bilindiği üzere günümüzde sentetik maddeler ve bileşenler ile imal edilen bazı mobilyaların, insan sağlığına olumsuz etki ettiği sık sık hatırlatılmaktadır. Dünyaya yeni gelen bebeklerin de hassas teni ve organları olduğu için, onların sağlığına uyumlu malzemelerden özel olarak üretilen bebek odası takımlarının tercih edilmesi çok önemlidir.

Günümüzde anne ve babalar bebek odası takımları hakkında araştırma ve incelemeler yaparken sadece görsel açıdan estetik tarza odaklanmamalıdır. Estetik olarak göze hoş gelmesinin yanı sıra bebek odası mobilyalarının kullanışlı ve sağlıklı olmasına da ayrıca özen gösterilmesi tavsiye edilmektedir. Bu yüzden firmalar, bebek odası takımlarının üretiminde sağlığa herhangi bir zararı olmadığı test edilip kanıtlanmış mobilya malzemelerini kullanmayı tercih etmektedir.

Yeni Sezon Bebek Odası Takımları

Bebek odası modelleri arasında araştırma yapan anne ve babaların, çocuklarının cinsiyetlerine göre tercih edebilecekleri çok farklı bebek odası takımı modelleri bulunmaktadır. Gardıroplu bebek odası tasarımı yapmak isteyen anne ve babalar, bu hayallerine uygun mobilyaları tercih edebilmektedir. Bu sayede bebek odaları görsel ve estetik açıdan beklentileri karşılayan bir tasarıma sahip olurken, bir yandan da çok kullanışlı ve işlevsel bir oda haline gelecektir. Bebeklerin eşyaları da sık sık değişeceği ve hızlı büyüyen bebeklerin eşya depolaması konusunda sıkıntı yaşamak istemeyen anne ve babalar tercihlerini bu tarz işlevsel mobilyalardan yana kullanmaktadır.

Bunun yanı sıra cibinlikli bebek odası tasarımları da son yıllarda en çok moda olan tasarımlar arasında öne çıkmaktadır. Özellikle bebeğin sağlıklı ve rahat bir uyku uyuması için bu modeller yoğun ilgi görmektedir. Yaz aylarında bebeklerini sivrisinek gibi canlıların ısırıklarından korumak isteyen aileler için en ideal seçeneklerin başında gelen bu modellerin çok sayıda renk ve desen seçenekli tasarımları bulunmaktadır.

Erkek Bebek Odası Mobilyaları

Genellikle erkek bebeklere ithaf edilen renk ve desen seçenekleri ile tasarlanan bu odalarda, hem kullanışlı hem de dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen bebek odası mobilyaları tercih edilmektedir. Yeni sezon koleksiyonları içinde yer alan erkek bebek odası takımları, sağlamlığı ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda bebeklere zarar verebilecek tüm riskler düşünülerek sağlıklı bir kullanışlı ortam sağlamaktadır. Örneğin yatak ve beşik mobilyalarının köşeleri sivriltilmeyip daha oval ve yumuşak hale getirilmektedir. Bunun yanı sıra bebeklerin canını yakmayacak ve sağlığını riske atmayacak kaliteli materyaller kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Kız Bebek Odası Mobilyaları

Tıpkı erkekler için hazırlanan bebek odası takımlarında olduğu gibi kız çocukları için de farklı renk ve desen seçeneklerinde yeni sezon mobilyalarını görmek mümkündür. Kız çocuk sahibi anne ve babaların tüm beklentilerini karşılayacak tasarımda olan kız bebek odası takımları, birinci sınıf kalitedeki materyal kullanılarak imal edilmektedir. Bu odaların tasarımında yer alan ve tercih edilen tüm mobilyalar, koku yapmayan uzun yıllar boyunca sağlıklı ve dayanıklı biçimde kullanılan bileşenler kullanılarak üretildiği için yoğun ilgi görmektedir.

Organik ve Doğal Materyaller

Bebeklerin sağlıklı gelişimine katkı sağlayacak ve fiziksel olarak da konforlarını kaçırmayacak tüm mobilyalar, yeni sezon bebek odalarının konseptine dahil edilmektedir. Günümüzde değişen mobilya ve tasarım anlayışına paralel bir şekilde oluşturulan bu takımların her biri uzmanlar tarafından tasarlanmaktadır. En çok kullanılan bebek odası takımlarındaki tüm mobilyalarda, organik ve doğal materyaller tercih edilmektedir. Organik bebek odası takımları satın almak isteyen anne ve babalar bu sayede hayallerindeki tasarımlara en uygun fiyatlarla ve kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Kullanışlı ve Sağlıklı Bebek Beşiği Modelleri

Bebek odası denilince akla ilk gelen mobilyalar anne yanı beşik tasarımlarıdır. Bunun dışında isteğe ve tasarım anlayışına göre çok sayıda bebek beşiği modellerine de ulaşmak mümkündür. Son yıllarda en çok tercih edilen seçenekler arasında büyüyen beşik modelleri de yer almaktadır. Her bütçeye ve talebe uygun şekilde imal edilen bebek odası takımlarını siz de kendi ihtiyaçlarınıza göre değiştirerek satın alabilirsiniz. Sağlıklı malzemeden üretilen alt değiştirmeli beşik modelleri hem kullanışlı hem de şık tasarımı ile dikkat çekmektedir.

Showing 1–24 of 38 results

Yan paneli aç